Zara 2016 İlkbahar Yaz Koleksiyonu

Merhaba arkadaşlar, bir önceki başlığımda Koton’un 2016 ilkbahar-yaz koleksiyonunu sizlerle paylaşmıştım. Zara’nın da yeni sezon için tasarladığı koleksiyonu gün geçirmeden sizlere sunayım istedim.

Zara 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu yine çok iddialı. Pastel renk tonları ağırlığıyla dikkat çekiyor. Salaş giyimi Zara hep sevmiştir. Yeni koleksiyonununda kullandığına göre yine pek sevdiğini hep birlikte görebiliriz. Salaşı kim sevmez ki? Biz bayanların yaz günleri çoğu zaman tercihi olur. Püfür püfür ferahlığı, rengarenk görüntüsüyle üzerimize çok tatlı görüntüler kazandırır. Zara’nın 2016 ilkbahar yaz koleksiyonu şimdiden mağazalarda vitrinlerde boy gösterirken, yakından mercek altında incelemek isteyenlere özel koleksiyonu paylaşıyorum. Şöyle bir inceledim de, Zara yine rüzgar gibi esmiş. Çok şık detaylara ve kaliteli bir sezona imzasını atmış. Çokta tatlı, pekte güzel olmuş diyerek, sizlere yeni koleksiyon hakkında kendi düşünlerimi de söylemek istiyorum.

Zara’nın her zaman kendine has bir tarzı ve tavrı olmuştur. Tarz olarak spor ve klasiği karıştırarak farklı kazanımlar elde ettiğini biliriz. Ben tarz olarak çok beğeniyor ve destekliyorum. Bazen arayıp da bulamadığınız kıyafeti şıp diye karşınıza çıkarabiliyor. Bu yönünü hep sevdim. Tarzı size yakınsa çok şanslı sayılırsınız. Tarzını hep sevdiğim ve desteklediğim Zara’nın yeni koleksiyonu da bir o kadar zengin duruşlar sergiliyor. Galeriden inceleyerek bu şıklığı neye borçluymuşlar bir sorun derim? Haydi inceleyelim hep beraber, bir diğer başlıkta görüşeceğiz. Hoşça kalın.

 

 

 

 

2016-zara-ilkbahar-elbise-modelleri

2016-zara-ilkbahar-yaz zara zara3 zara4 zara-2016-ilkbahar-yaz-koleksiyonu (1)  zara-ilkbahar-koleksiyonu-2016 zara-ilkbahar-yaz-koleksiyonu-2016

Admin

Admin hakkında

Modaruzgari.Org Owner
Bu yazı ZARA kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir