Genç Ev Dekorasyon Önerileri

Özellikle yeni evli çiftlerimiz için düşünüp derlediğim bir galeri olduğunu söylemek istiyorum. Herkese merhaba, sizlere yine şahane mi şahane fikirlerim var! Ünlü mimarların dekor ettiği ve önerdiği genç, şık, özgür ve enerji dolu ev dekorasyon fikirlerim olacak. Özellikle spor tarzı seven ve evinde tercih edenlere bu müjdeli haberi vermek isterim. Emin ellerden çıkan bu dekor fikirleri hoşunuza gidecek! Evinize yeni renkler, heyecanlar, özgür ve rahat dekorlar kazandırmak isterseniz bu önerilerimi dikkate almanızı öneririm. İlk başta söylediğim gibi, daha çok yeni evliler için şiddetle önerdiğim bu dekor fikirlerini incelemeden evinizin dekorasyonuna karar vermemelisiniz. Sizlere ışık olacak bu fikirler ilginizi çekebilir ve evinizde sizi özgür hissettirebilir. Aslında hepimizin istediği de bu değil midir? Evimizde özgür hissedebilmek. Ev bir çok insana göre sıkıcı ve boğucu iken, bunun ev dekorasyonunda yapılan dokunuşlarla değişebileceğini bilmezler. Oysa ki öyle etkileyici dokunuşlar olur ki bunlar, evinizden çıkmak bile size zor gelebilecek. Sizlere sunacağım ünlü mimarın dekore ettiği bu kadar iddia teşkil eden bir koleksiyonu incelemeden geçmeniz sizler için büyük bir hata olacaktır. Şahsen ben olsam incelemeden geçmezdim.

Yeni sezon demişken, yeni başlangıçlar da diyelim mi o zaman? Bence evinizde yapacağınız bazı değişiklikler hem evinizin havasını değiştirecek, hemde size yepyeni bir hayat sunacak. Renklerin ve şekillerin insan üzerinde etkisini uzman kişiler uzun uzun anlatmışlardır. Duymuşuzdur. Bu yüzden ev dekorasyonu için de çeşitli seçenekler var ve doğru seçeneğin ne olduğunu bilmek zor. Bu yüzden fikirlere ihtiyacımız olduğu tartışılmaz. İşte bu yüzden de bu fikirlerimi incelemeden gitmeniz de pek iyi olmaz :) Gelin hep beraber inceleyelim ve düşüncelerinizi de aşağıdaki yoruma yazarak, sizce bu dekorlar evinize yeni bir yaşam sunacak mı, bir konuşalım. Bence bunun üzerine konuşulması eğlenceli de olabilir. Fikirlerin paylaşıldıkça güzel olduğu bir gerçek varken, bunu sürekli yapmamızda bir sakınca görmüyorum.

Evinize yeni renkler, modeller, alternatifler, özgürlük, şıklık,  yeni huzurlar katmaya var mısınız? Öyleyse sizler için enine boyuna derlediğim bu galeriyi şiddetle öneririm. Görüşmek üzere.

 

 

 

Bizi sosyal medya hesabımız , Facebook sayfamızdan takip etmeyi unutmuyorsunuz. Anlaşalım.

Admin

Admin hakkında

Modaruzgari.Org Owner
Bu yazı Dekorasyon kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir