Koton Baby 2017 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Koton Baby 2017 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu
18 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 235 kez okundu.

Merhaba, Koton’un miniklerimize tasarladığı şirin ve tatlı koleksiyonunu bugün konu alacağız. Küçük dostlarımızı da unutmamalıyız. Onlara da ilgili kalmalıyız. Koton’un minik dostlarımız için sunduğu bu koleksiyon, umarım onları da mutlu etmiş olur…

Yaz geldi ve yeni bir sezonun tadını çıkarmaya başladık. Bu sezonda yine bir çok markanın yeni kreasyonlarına rastlıyoruz. İnceledikçe aralarında beğendiklerimi eleyerek sizlere kaliteli paylaşımlar sunmaya özeniyorum. Umarım sunduğum koleksiyonları sizler de beğeniyor ve faydalanıyorsunuzdur. Koton’un bu sezon çok şık kreasyonlarını gördük. Son olarakta nakışlı, üzerine el emeği sinen Fahriye Evcen koleksiyonunu görüyoruz. O koleksiyonu da bu başlıktan hemen sonra sunacağım. Nakışlı koleksiyonu yetişkin bayanlarımızın çok beğeneceği bir kreasyon. El emeğini dokunuşlarının kıyafetlerin üzerine şahane doğallık ve şıklık kattığını görüyoruz. 

Gelelim Koton’un Baby koleksiyonuna, bu koleksiyonda birbirinden şık kız/erkek bebek elbise çeşitlerine rastlayacaksınız. Koleksiyonun ardından satın almak isteyeceğiniz ürünlere Koton’un orijinal sitesinden veya Koton mağazalarından ulaşabilirsiniz. Koton mağazaları zaten hemen hemen Türkiye’nin her ilinde var. Ulaşımı kolay bir marka ve aynı zamanda kalitesini sevdiğimiz bir marka. Bu yüzden gönül rahatlığıyla sizlerle bu markayı paylaşıyorum. Aşağıda seçenekleri inceleyerek Koton Baby kreasyon adına fikirleri kafanızda oluşturabilirsiniz. Çocuğunuza, kardeşinize ve daha bir çok yakınınızın çocuğu için bu seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Hepsi ayrı ayrı tatlı! Hepsi ayrı ayrı şık.. Günlük veya gezmelerde tercih edilesi duruyorlar. Aynı zamanda tatil sezonu açıldı! Tatile gitmeden evvel bir Koton yapabilirsiniz. Çocuğunuz da bu fikri sevecektir.. Gelin aşağıda seçenekleri inceleyelim ve bakalım bu koleksiyon sizleri gülümsetebiliyor mu? Ben tebessümlerle inceledim ve bayıldım! Görüşmek üzere.

 

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git