Aksesuarlar

Balenciaga Bayan Parfümü

Balenciaga bayanlar için hazırladığı bu parfümde bergamot, greyfurt, fesleğen, ve zambak esanslarıyla şahane bir koku hazırlamış. Kış’ın ayaz soğuklarında kullanabileceğiniz muhteşem bir parfüm. Kış sezonu için kullanılacak en tatlı kokuları içerisinde barındırmakta. Kendiniz için alabilir veya hediye fikri olarakta değerlendirebilirsiniz. Örneğin yakın zamanda olan 14 Şubat sevgililer günü için değerlendirebileceğiniz bir parfüm. Şahane kokusu ve şık görüntüsüyle sevgilinizi mutlu edecektir. Aşağıda galerimde yer alan parfüm şişesiyle sizlere fikir vermek için duruyor. Bu fikirden şık sonuçlar elde edebilirsiniz.Detaylar için galerim, görsellere doğru ilerleyiniz..

kis-icin-bayan-parfumu-2015-yeni-kalici-balenciaga-paris-bayan-giyim-sihirli-topuklar-com-tr1

 

Sitemiz içeriklerini ücret talep etmeden ve hiçbir kayıt işlemi gerektirmeden sizlere sunmakta. Yararlanmak çok basit! Ayrıca düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Düşünceleriniz önemli.

 

 

 

 


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/modaruz/public_html/wp-content/themes/vmagazine-lite/inc/vmagazine-lite-functions.php on line 704

Comment here