Giyim ve Alışveriş

Dice Kayek Resort Koleksiyonu 2017

Dice Kayek’in yüzü olduğu Resort koleksiyonu objektiflere aldık. O kadar iyiler ki, anlatamam, bilhassa görüp kendiniz karar verin istedim. Az önce sizlere Boyner’in yeni sezon koleksiyonunu sunmuş idim. Şimdi de bir diğer 2017 koleksiyonunu paylaşma sırası gelmişti. Bu koleksiyon incelemeyen çok şey kaybeder denebilir, çünkü abartısız, çok özeller, kızlar..

Kendi tarzıma yakın bulduğum bir koleksiyon olmuş. Öyle kolay kolay beğenen biri olmadığım için, daha doğrusu, kendi tarzımda beğenimi geliştirdiğim için, sıkı beğenirim. Bu yüzden bana güvenmeniz sizler için de yarardır, yaslayın omuzları rahat rahat :)

Evet, başından beri dediğim gibi çok özel bir koleksiyon, kış sezonu adına aradığınız çok güzel önerileri var, bir çok seçenek ile, bir çok zaman için giyebileceğiniz seçenekler var. Günlük, özel günler için ve daha bir çok vakitler için uyumlu olduğunu söyleyebilirim. Sizlere bırakıp incelemeniz için koleksiyonu aşağıda mercek altına alıyorum. Detaylı olarak inceleyebilir, yeni sezon için farklı giyim önerileri edinebilirsiniz.

Özellikle salaş giyime ağırlık veren bu koleksiyon benim için bir tık önde diyebileceğim bir koleksiyon olmuş. Salaş giyim benim için ayrı, her mevsim çok severek tercih ettiğim bir giyim seçeneği. Bu giyimi sizlerde eminim az çok seviyor ve ilginize katıyorsunuzdur. Şahsen ben yazın püfür püfür hissi, kışın sıcağa boğmayışıyla bu giyimi sevdim. Bu sevgi böyle mezara kadar kızlar.. :))))

Sizlerde salaş giyimi sevenlerdenseniz bu koleksiyon sizlere bir artı diyebilirim. Hem kaliteli, hem şık salaş kış koleksiyonu diyorum, daha ne diyebiliriz ki..Özetlersem Dice Kayek üzerinden inceleyeceğiniz şahane renkli bir koleksiyon sizleri bekliyor. Yeni sezonda sizlere daha bir çok önerim olacak, sitemizi takip ederek bu önerilerimden haberdar olabilirsiniz. Beni takip etmek için Facebook sayfasından sitemizi takip etmenizi şiddetle öneriyorum. Bir diğer başlıkta görüşmek üzere. 

Dice Kayek Resort 2017 koleksiyonunu incelemek için görsellerde ilerleyiniz..

 


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/modaruz/public_html/wp-content/themes/vmagazine-lite/inc/vmagazine-lite-functions.php on line 704

Comment here