Sağlık

Diş Beyazlatan Kolay Yöntem

Daha önceden de diş beyazlatıcı doğal yöntemlerden sizlere bahsetmiştim. Yine denenmiş ve iyi sonuçlar almış bir bilgiyi sizlerle paylaşayım istedim. Acil durumlarda, dişlerinizin bembeyaz olmasını istediğiniz sıkıştığınız zamanlarda yapabileceğiniz çok basit bir kür önerisi vereceğim. Tabi bunu her gün uygulamamalısınız. Diş beyazlığı dişlerinize ne kadar iyi baktığınızla geçer. Fırçalamayayım fırçalamayayım sonra asitli karbonatlı yöntemlerle beyazlatayım demekle olmaz arkadaşlar. Her zaman dişinize gereken bakımı göstermelisiniz. Ki sağlıklı dişleriniz olsun. Benim bu önerim sadece günlük etki gösteren bir yöntem. Bu bilgiyi de aklınızın bir köşesinde bulundurun.

Yapılışı : 

1 tatlı kaşığı karbonatın üzerine yarım limonun suyunu sıkın, iyice karıştırarak köpük haline getirin.Hazırladığınız karışımı diş fırçanız ile dişlerinize uygulayın. 1-2 dakika bekletin. Daha sonra ağzınızı soğuk su ile çalkalayarak dişlerinizi asitten arındırmak için mutlaka fırçalayın. 

 

asdas


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/modaruz/public_html/wp-content/themes/vmagazine-lite/inc/vmagazine-lite-functions.php on line 704

Comment here