Saç Modelleri

En Güzel Bayan Saç Renkleri

Merhaba! Yine şahane öneriler ile sizlerleyim. Çok güzel önerilerim var. Kesinlikle çok faydalı. Bu başlıkta saç boyası renklerine değiniyoruz. Özellikle bu konuda bayanların çok muzdarip olduğunu bildiğim için araştırmalar yaparak yardımcı olayım istedim. Çoğu zaman bir renk belirliyoruz ve o rengin bizde tam bir fiyasko olduğunu görünce eski saçlarımıza ağlamaya başlıyoruz. Hiç değilse bir kez yaşadık bunları, şimdi dürüst olalım! Ya seçtiğimiz renklerde sıkıntı var, yada bizim beğenimiz de bir sıkıntı var diye düşündük, peki sonuç? Aman neyse geçelim bu laf kalabalığını. Öncelikle saç boyası renkleri araştırırken o kadar saçma renklerin piyasaya sunulduğunu fark ettim ki.. Cidden yani, bence tartışmaya kapalı kötü renkler var. Ama çoğumuz elimizdekilerle yetinirken, kimimizde seçimlerde hatalar yapıyoruz. Şunu bilmeniz gerekir ki saç boyası seçerken yüzünüze yakışıp yakışmayacağını öncelikle bilmelisiniz. Saç renginizi değiştirirken dikkat etmeniz gereken ilk adım bu. Geriye boyası, kesimi, şekillenişi dışında bir şey kalmıyor zaten. O da kuaförün işi. Siz, ilk önce hangi rengi seçeceğinize karar vermelisiniz. Peki bu rengi sırf beğendiniz diye tercih etmeli misiniz? Kesinlikle hayır. Bu renk size yakışır mı? Yaşlı gösterir mi? Ya da daha genç mi gösterir? Bu soruların cevabını önce bilin. Ardından isteğinizi gerçekleştirin derim güzel hanımlar..

Evet, piyasada gerçekten kötü renkler sunuluyor.. İyileri için derin soluklu bir araştırma yaptım ve sizler için çok güzel saç boyası renkleri seçtim. Fakat bu renkleri seçerken de size yakışıp yakışmayacağını öğrenmelisiniz.. Bir çok seçenek var. Saçlarda düz boya haricinde balyaj, ombre vs vs. seçenekler de var. Bu seçenekleri incelemek bile sizler için çok keyifli olacaktır, eminim. Bir çok saç rengine yer verdim. Sarı tonlarında, kahve, kızıl ve küllü tonlarda bir çok seçenek var. Aralarında seçim yapmak zor olabilir :) Ama hepsi birbirinden güzel renkler, bu yüzden seçeceğiniz renk ne olursa olsun, rengin size çok yakışacağına eminim. Elbette renk seçimi yaparken analiz yapmayı da unutmayın. Ten renginiz, yüz şekliniz burada devreye girer. Gelin hep beraber sizlere sunacağım görselleri inceleyelim. Bakalım sizler de bu renkleri beğenecek misiniz? Yorumlarınızı beklerim, görüşmek üzere..

       

Edit olarak bizi Facebook sayfamızdan takip etmeyi sakın unutmayın, orada da bir çok fikir paylaşımım oluyor, kaçırmanızı istemem. Görüşmek üzere! 

 


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/modaruz/public_html/wp-content/themes/vmagazine-lite/inc/vmagazine-lite-functions.php on line 704

Comment here