Erkek Giyimi

Erkek Çocukları İçin Giyim Modelleri

2015’in “kendi adıma” ilk postuyla herkese merhaba.
Uzun zamandır aklımda planladığım hayalin makalesi ile karşınızdayım. :)  Bundan böyle erkek giyim, kuşam ve aksesuarları ile makaleler yazmaya çalışacağım.  Bilirsiniz ki bir erkeğin en büyük hayalidir baba olup oğlunu istediği gibi giydirmek, şahsım adıma bu böyle :) Hep derim “en büyük hayalim minik bir ağızdan baba kelimesini duymak” diye :) Böyle bir hayalin akabinde tabi ki insan oğlunu şık bir giyimle süslemek istemez mi ? Hadi gelin şimdi bu şıklıklarla ilgili konuşalım.

Çocuklar çoğu zaman o sınırsız hayal güçleri ile kendi modalarını kendileri yaratıyorlar. Çocukların en büyük hevesi anne yada babayı taklittir, aslında bu anne yada babayı örnek almak, kendine bir yol çizerken anne ve babanın da çizgisini izlemektir.

Bayramlarda, düğünlerde, özel günlerde en büyük sıkıntıdır belki de çocuklarınıza, minik kardeşlerinize giyim seçmek :) Genelde kız çocuklarına giyim seçmek toplulumumuz da daha basit olduğu için bu konu erkek çocukları için pek basit görünmüyor maalesef. Ama biz www.modaruzgari.org olarak, sizler için özenle seçtiğimiz koleksiyonları paylaşıp fikir sahibi edinmenizde biraz olsun yardımcı olabileceğimize inanıyoruz.

Erkek çocuklar için bayramlıklar seçilirken, geleneksel bir anlayış olarak renkli ve bol kesimli kıyafetler seçiliyor. Bir çok çocuk markası  birbirinin benzeri kıyafetler üretiyor işte buda biraz kararsız kalmamıza sebep oluyor. Henüz Türkiye’de maalesef çocuk giyimi için öncü olabilecek bu kulvarda marka yok. Bu yüzden bir başka seçenek olarak özel dikim yine bu anlamda başka bir alternatif olabilir.

Şimdi buyrun erkek çocuklarınız için fark yaratan bayram ve özel günler için hazırlanmış olan benim de çok fazla hoşuma giden bazı örneklere bakalım.

bayram-kiyafetleri-erkek-cocuk erkek-cocuk-bayram-giyimi

erkek-cocuk-bayram-kiyafetleri erkek-cocuk-bayramlik-giyimi

erkek-cocuk-bayramlik-klasik erkek-cocuk-bayramliklar

erkek-cocuk-bayram-stili gwen stefani 3 251111

erkek-cocuklar-icin-bayram-kombini-1024x681

bayramlik-tarzi-erkek-cocuk

erkek-cocuk-bayramlik-giyimi

erkek-cocuk-spor-bayramlik


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/modaruz/public_html/wp-content/themes/vmagazine-lite/inc/vmagazine-lite-functions.php on line 704

Comment here