Genel

Evde Uygulayabileceğiniz Şık Dekor Önerileri

Herkese merhabaaaa :) Kısa zamandır dekorasyon adına pek konuşma fırsatı yakalayamadık. Modaymış, trendlermiş derken, ev dekoru biraz arka planda kalmıştı. Üzerine düştük, şık fikirler derledik. Bazı sorular sorduk ; Evimizde ne gibi değişiklikler yapabilir, nasıl şık görünümler kazandırabiliriz ? Diye; Bu konu adına biraz araştırmalar yaptık..

Ve şahane değişiklikler yakaladık. Evinizin havası sizin elinizde! Sıcak, havalı, tarihi, modern, klasik havalar kazandıracağınız çeşitli önerilerim var. Bu önerileri sizlere daha anlaşılır şekilde görünsünler diye görsel olarak paylaşacağım. Bu görseller eviniz için yeni değişiklikler yaratmanızda size yardımcı olacaktır. Ev dekor değişikliği sık sık yapılmalı. Yeni şeyler gördükçe, öğrendikçe, bunları denemekten kaçınmamalıyız. Eve değişik havalar her daim iyi gelecektir. Örneğin ben evimde sıcak bir yuva ahengi yakalamak isterim. Bunun için doğal aksesuarlar ön tercihim olur. Mesela ev ağaçlarına bayılıyorum! Evin özellikle köşelerinde bu ağaçları süs bisikletleriyle görmek bana huzur veriyor! Bu ağacın eve verdiği doğal görüntüyü seviyorum. Eminim sizlerinde hoşlandığı öneriler vardır. Bir çok seçenek derledim ve aşağıda sizler için sunacağım. Sizlerin de evde tercih ettiği ve bir öneri niteliğinde sunacağı fikirleri varsa, aşağıdaki yorum kutusuna mutlaka bekliyorum. Fikirleriniz benim için çok değerli. Hepsini tek tek okumak, kendime kazandırmak isterim. Sizlere önereceklerim arasında ev ağaçları olacak. Bunun yanında ahşap aksesuarları da çok seviyorum! Yine evine sıcak havalar katmak isteyenler varsa, bunlardan da fikir oluşturabilir. Eve herkesin kullanımı dışında olan yeni,güzel şeyler katabilirsiniz. Aşağıda sunacağım görsellerde bununla ilgili önerilerim var. Bu önerilerimden ilham alarak, sizlerde hayal gücünüzü ortaya koyarak, çok daha güzel dekorlar yaratabilirsiniz. Eminim bu fikirler sizin aklınızın bir kuytu köşelerinde uyanmak için sizleri bekliyor.:) Durmayın, bu fikirleri ayağı kaldırın ve evinize sıradışı görüntüler katın! Hepinizi kocaman öpüyorum. Görselleri incelemek için galeride görüşürüz..

 


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/modaruz/public_html/wp-content/themes/vmagazine-lite/inc/vmagazine-lite-functions.php on line 704

Comment here