Koton

Fahriye Evcen ile Moda Koton’da

Hepimizi bu sezon sımsıkı sıkı sıkı sıkı saran Koton markasının yeni yüzü Fahriye Evcen oluyor. Oldukça başarılı bulduğum bu tanıtımında şahane trikolar gözümüze çartı. Bir triko sever olarak, bu sezon Koton vazgeçilmez gibi görünüyor. :) Günlük, özel günler için uyumlu trikoları, simsiyah jeanları ile kış için heyecanlanmamıza sebep olan marka, ”Fahriye Evcen” diyerek çok doğru bir seçim yapmış. Tanıtımında etkilenmemi ucundan bucağından etkileyen isim benim için o. Oyunculuğu ve dahası bir çok yönüyle benzersiz ve çok başarılı bir ünlü. Bu güzel bayandan bu koleksiyonu incelemek benim için de bir o kadar güzel oldu. Koton’un bu güzel haberi ile kış sezonuna girerken gözlerimizi ekranlardan alamadık. Çok sevdik bu koleksiyonu, çok beğendik. Benim gibi bir çok kişinin de ilgisini çektiğini ve bu markaya olan merakının arttığını söylemek isterim. Koton, Fahriye Evcen’e, Fahriye Evcen’de Koton’a bir başka yakıştı diyebiliriz o zaman. 

Reklamlarda da bir çoğumuzun göz şahitliği ettiği koleksiyonu oldukça şahane denebilir. Böyle güzel trikolar, siyah jeanlar olur da, biz beğenmez miyiz? Koton markasının tarzını hep sevdim, bu böyle de gidecek galiba. Tarz konusunda çok başarılı bir marka. Oldukça ilgi çekici ve kendini sevdirici. Bu markayı benim tarzıma yakın bulduğum için ayrı seviyorum da diyebilirim. Bu yüzden özellikle bu tanıtımdan sizleri görsellerle beraber haberdar edeyim istedim. Moda’nın kalbi bu defa Koton’da atıyor, bence bu sese kulak vermelisiniz. Seveceğiniz çok güzel seçenekler yer alıyor. Bu seçenekleri detaylıca aşağıda görsellerde sunacağım, bir inceleyin bakalım ; sizler neler düşüneceksiniz? O zamansa aşağıdaki yorum kutusuna beklerim. Bir diğer başlıkta görüşene dek o zaman hoşçaaa kalın, öperim çok.

3d-mutfak-modadekorum-7

5800848df0dc1e45044c4461

d

fahriyeevcen_koton_1fahriyeevcen_koton_3koton-fahriye-evcen-triko-reklami-wstijuakt

aafft99_mf7795250

 

 

Bizi sosyal ağımız olan Facebook sayfamızdan takip ederek, güncel paylaşımlarımıza kolaylıkla ulaşarak, inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Bence bu paylaşımları kaçırmayın, sizlere çok şey katacak. :)


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/modaruz/public_html/wp-content/themes/vmagazine-lite/inc/vmagazine-lite-functions.php on line 704

Comment here