Aksesuarlar

Gömlek Üstüne Kolye Modelleri 2015

Gömlek Üstüne Kolye Modelleri

Son zamanların en trend moda aksesuarlarından biri de kolyeler oldu. Özellikle de artık sadece salaş ve şık elbiseler için değil aynı zaman da spor elbiseler için de kullanılan Gömlek Üstüne Kolyeler farklı modelleriyle göz kamaştırıyor. Yapacağınız kombinlerinize şıklık ve zarafet katacak bu aksesuarlar 2015’e de damgasını vuracak gibi duruyor. Farklı renkleriyle her renk elbisenize uyarlayabileceğiniz şık tasarımları sizlerde takip etmeli ve kullanmalısınız.

Bu çok büyük ve iddialı kolyeler normalde çok kaba görünmelerine rağmen kullanacağınız kombinlerle sizi çok şık ve zarif göstermeleri oldukça başarılı bir durum. Özellikle de gömlek üzerinde kullanıldığı zaman, bunu bir kazakla tamamlayabilir ve şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.. Kullanacağınız elbiselerin üzerine gömleklerin veya kazakların üzerin de o kadar şık duracaklar ki yapmanız gereken onlara uygun bir çanta ve makyaj olacaktır. Aynı zaman da bu tür kolyeleri saç modelinize uygun da uyarlayabilir çok ihtişamlı kombinler elde edebilirsiniz.

Şıklık ve tarz olmak sizlerin elinde. Sizlere uygun bir kaç model seçip sitemizde paylaşalım dedik. Umarım modelleri beğenir sizler de günlük hayatınızda kullanmaya başlarsınız. Rengarenk cıvıl cıvıl ve mat renklerinden oluşan bu güzel aksesuarlar 2015’te de çok ses getireceğinden eminiz!

modaruzgari

 

gomlek-ustu-kolye-kombinleri-14gomlek-ustu-kolye-kombinleri-18gomlek-ustu-kolye-kombinleri-03 (1)gomlek-ustu-kolye-kombinleri-15gomlek-ustu-kolye-kombinleri-25


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/modaruz/public_html/wp-content/themes/vmagazine-lite/inc/vmagazine-lite-functions.php on line 704

Comment here