Çanta Modelleri

Gucci Bow and Pearl Çanta : Arzu Nesnesi

Selam kızlar, Gucci’ nin fiyonklu, zincir çantalarını gördünüz mü ? Çok tatlılar, biz bayanlar için inanılmaz derece de güzeller. Hepimizin çok seveceği bir çanta modeli. Bu çanta öyle bir çanta ki, zaman fark etmeksizin, günlük hayatımızda takıp kolumuza dışarı çıkacağımız bir çanta.

Kırmızı ve siyah derinin üzerine işlenen desenler, fiyonk detayı ve kaliteli zincirleri ile görsel olarak aşağıda paylaşmış olduğum Gucci bow and pearl çanta modellerini inceleyerek, yeni sezonda Gucci’den nasiplenebilirsiniz. Sokak modasının olmazsa olmaz zincir çantaları arasında fiyonk tatlılığıyla gönlümüzü fethedecek, tercihlerimiz arasında ön sıralara gelecek gibi görünüyor. Bizlerin ezelden beri bir fiyonk sevdası var ki sormayın. Elbise de, ayakkabı da, aksesuarlarda.. Her seçimimizde olmasını ister ve tercih ederiz. Bu beğenimizi göz önünde bulunduran Gucci’nin bu güzelliğini değerlendirmek gerek. Yaz aylarının sonuna doğru girdiğimiz şu günlerde, sonbahar sezonu için ideal bir çanta olduğunu söylemek mümkün. Deri kaplama ve zincir kollarıyla havaya uyum sağlayabilecek bir çanta. Şimdilik ulaşılan kırmızı ve siyah renkleri de, bir çok renkle uyum sağlayabilen renkler. Bu yönden şanslıyız. 

Yeni sezonda markalar yine kıyasıya mücadelelerde. Bu mücadelelerden payımıza düşen mutlulukları kaçırmamak gerek. Yeni sezonda piyasadan evvel bizlere sunulan trendleri, moda olan her şeyi sizler için derleyip paylaşmaya önem göstereceğim ve tabii unutmadan ekleyeyim ki Facebook sosyal paylaşım sayfamızdan güncel konularımızı ve dahasını takip ederek, yeşillenerek, aydınlanarak, çok daha özel hislere kapılabilirsiniz. Benimle moda rüzgarının esintisinde taçlanmaya hazırsanız, takip ederek, sizler için paylaşılan tüm değerli bilgilere dikkat kesmeye çalışın diyerek, sizleri Gucci bow and pearl çanta koleksiyonu incelemek için görsellere davet ediyorum. Görüşmek dileğiyle. :)

 

 

 

Gucci-Leather-Bow-and-Pearl-Bag-2-e1466804762439

Gucci-Leather-Bow-and-Pearl-Bag-3-e1466804773510 Gucci-Leather-Bow-and-Pearl-Bag-e1466804750128 modaruzgari.org


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/modaruz/public_html/wp-content/themes/vmagazine-lite/inc/vmagazine-lite-functions.php on line 704

Comment here