Erkek Giyimi

Karizmatik Kombinler

Merhaba beyler, sizlere çok karizma öneriler hazırladım! 2018 sonbahar-kış sezonunda tercihleriniz arasına girecek birbirinden güzel kombinler derledim. Aşağıdaki galeride detaylı olarak inceleyerek fikir edinebileceksiniz.

Sonbahar kış sezonunda sizlerinde en az bayanlar kadar yeni fikirlere ihtiyacı olacak, bu sebeple yeni fikirlere her zaman açık olun, her gün ne giysem diye kafa patlatmayın.. Zira sizin giyim seçenekleriniz çok kısıtlı ve hep aynı olmak çok sıkıcı. Yeni şeyler görmekte, fikir edinmekte fayda var..

Giyim, ayakkabı ve aksesuar olarak her şeyden bir şeyler kazanacağız bir galeri oldu. Yalnız başlığımızın daha ağır basacağı bir koleksiyon. Cidden karizma kombinler. İş , okul , gündelik vs.. yer ve zaman fark etmez.. Her gününüze ayak uyduracak seçenekler var. Zengin bir galeri oldu. Bu açıdan sizlerin çok işine yarayacaktır..

Yeni sezonda yeni sezonun sokak modasına uyum sağlamak gerek. Sizin için sokaklara da çıktık, sokaklardan da seçenekler oluşturduk. Bunları da görsellere ilave ettik.. Çok hoşunuza gidecek..

Beyler için ünlü markaların sezon koleksiyonlarını zaten takip ediyor ve güncel olarak paylaşıyorum. Bunun yanında sizlere yararlı olacak yeni fikirler de yakaladıkça bunları da paylaşmaya çalışıyorum. Bunlardan haberdar kalmak için Facebook sayfamızı mutlaka takip etmelisiniz:)

Sonbahar-kış koleksiyonları çoğunlukla ceket veya montla örtüşen kombinler oluyor. Malum havalar bozuk, aman hasta olmayalım. Bu durumda ceket ve montumuza uygun renklerde kombinler seçmeliyiz. Bundan kastım ”aynı renkte olmalılar” değil, kesinlikle. Uyumlu renkler veya aynı renkler de olabilir, bu yönde tercihler yapmalıyız. Aşağıda ufkunuzu genişletecek  önerilerim oldu zaten. Bu renk uyumundan kastın ne olduğunu daha net bir şekilde görebilirsiniz. Aksesuar ve ayakkabı seçerken de kıyafetlerle olan uyumuna dikkat etmeliyiz. Zaten bu durumlarda erkeklerin mutlaka fikirlere ihtiyacı oluyor. Bu yüzden bu fikirler sizler için önemli. Sunmuş olduğum görsellerden faydalanın ve sonbahar-kış sezonunda karizma karizma sokaklarda dolaşın :) İnanıyorum ki, çok faydasını göreceksiniz. O halde lafı daha fazla uzatmadan ben, gelin görselleri inceleyelim. Düşünceleri yoruma bekliyorum. Görüşmek üzere!

 

 


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/modaruz/public_html/wp-content/themes/vmagazine-lite/inc/vmagazine-lite-functions.php on line 704

Comment here