Genel

Kış Trendi : Ressam Beresi

Selam fıstıklar! Sizlere yepyeni bir trendden söz etmek istiyorum. Kış sezonuna girilen şu günlerin en özel fikri, yepyeni trendler olmalı. Biz bayanlar  giyim ve bakıma çok önem veririz. Bu sebeple yeni fikirler öğrenmek ve bunu hemen denemek hepimizin vazgeçilmez hobileri arasında! Trendlerle ilgili yeni şeyler öğrenir öğrenmez bunları sizlerle paylaşmayı seviyorum. Çok şık bulduğum bir fikri sizlerle paylaşmak istedim. Ressam berelerini. Modelini çok beğendiğim bu şapkalar bu kış sık sık tercih edilecek gibi duruyor. Çok şık seçenekleri mevcut. Renkleri capcanlı! Kışın giyeceğiniz kıyafetlere eşlik edecek en tatlı aksesuarınız olabilir. Aşağıda görsel olarak daha teferruatlı fikirler edineceğiniz bu şapkaları kış sezonunda tercih etmeyi ihmal etmiyoruz. Havanıza hava, doğallığınıza naturellik katacak bu şapkalar kesinlikle çok ama çok tatlı!

 

Benim de en sevdiğim şapka modeli  olan ressam bereleri bu sezon sık sık tercihim:)  Giyimlerimde tarz belirleyicim, saçımdaki en tatlı aksesuar olacağı tartışılmaz bir gerçek… Kış sezonu sık sık değerlendireceğim seni tatlış bere. Fakat renk ve model olarak seçenekleri inceleyerek yararlanmakta fayda var. Zira çok fazla renk ve model seçenekleri var. Bunlarla ilgili de tercihler konusunda yardımcı olacak fikirler mevcut. Aşağıdaki görsellerin hepsinden yararlanalım!

Ressam bereleri kış için şahane bir fikir.. Bunun dışında kış sezonu için sezona uygun giyim, makyaj, bakım önerilerim sürecek. Sezon için trendler de aynı şekilde. Bu fikirleri de kaçırmamak için beni takip etmenizi öneririm. Takip edin ve yeniliklerden sizler de haberdar olun isterim. Yeni sezonun salaş, triko güzelliklerini unutmamalı ve bunlardan kesinlikle yararlanmayı  ihmal etmemeliyiz. Sadece kış sezonuna ayak uyduran triko modasını sevenler, bu sezon sık sık tercih etsin diyerek, sizleri ressam bereleri görsellerine yönlendireceğim. Seçenekleri incelerken, sizlerin de Kış sezonu için önerilerini yorum kutusunda bekliyor olacağım. Kocaaman öpüyyyorum, görüşmek üzere :)

 

 

Ayrıca unutmadan ekleyeyim. Biliyosunuz ki gelişmeleri ve güncel paylaşımları Facebook sayfamızdan sizlere ulaştırıyoruz. Bu sebepten Facebook sayfamızı takip etmeyi unutmayın! Anasayfadan sayfamıza ulaşabilir, güncel paylaşımlarımızdan haberdar kalabilirsiniz:)


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/modaruz/public_html/wp-content/themes/vmagazine-lite/inc/vmagazine-lite-functions.php on line 704

Comment here