Koton

Koton Sonbahar Kış Koleksiyonu Fahriye Evcen

Geç kaldığımız bir Koton koleksiyonuyla herkese merhaba! Fahriye Evcen’in sunduğu yumuşacık triko kazaklardan biraz bahsedeceğiz. Bunun yanında tabi ki yepyeni kaban  koleksiyonundan da bahsedeceğiz. Öncelikle trikolardan biraz konuşalım. Artık yumuşacık trikolar moda” sloganıyla reklamlarda sık sık karşımıza çıkan bu kazakları çok beğendim. Renklerin canlılığı, salaşlığın verdiği rahatlık, model olarak üzerimizdeki duruşu.. tek tek, çok beğendim. Kesinlikle bu kış yumuşacık trikolar moda, olacak. Fahriye Evcen, bu kazaklarla çeşitli kombinler de yaparak, sizlere kombin adına da fikirler veriyor. Bu fikirleri kesinlikle kulak arkası etmemeliyiz. Yararlanmakta fayda görüyorum. Günlük olarak tercih edilebilen bu trikolar ; evde, işte, okulda.. nerede isterseniz tercihiniz olabilir. Uyum sağlar. 

Aşağıda Fahriye Evcen üzerinden inceleyeceğiniz bu koleksiyonu çok tatlı bulduğumu söylemeden geçemezdim. Mutlaka sizlerle paylaşmalıydım. Hepinizin çok  hoşlanacağını düşünüyorum. Sonbahar-Kış sezonu için kombinlerinize bu trikoları ilave edebilirsiniz tatlı takipçilerrr:)

Gelelim kaban koleksiyonuna; Bu koleksiyon biliyorsunuz ki yepyeni, yumuşacık, fırından yeni çıkmış; sıcacık;)) Mizah bir kenara, cidden çok havalılar.. Kaşe kaban sevenler için ön tercih olabileceğini düşünüyorum. Renkleri, üzerinde duruşu vs.. her şeyiyle çok elegan bir havası var. Aşağıda bu koleksiyonla ilgili görselleri de paylaşıyorum. Görsel olarak incelerken fikirleriniz daha net bir şekilde oluşur, daha faydalı olur.. Bu yüzden galeriyi incelemeden geçmeyin.. Ha unutmadan bizi Facebook sayfamızdan takip ederek güncel paylaşımlardan haberdar kalabilirsiniz. Biliyorsunuz ki her sezon için size  güzel haberlerim oluyor, bunlardan mahrum kalmanızı istemem. Bu konuda çok ısrarcıyım!!(?):hihi

 O zaman lafı daha fazla uzatmadan güzeller güzeli Fahriye Evcen üzerinden fikirleneceğimiz Koton’un yepyeni Triko ve Kaban koleksiyonlarını inceleyelim. Bir diğer başlıkta mutlaka görüşelim. Öpüyorum.

 

 

  


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/modaruz/public_html/wp-content/themes/vmagazine-lite/inc/vmagazine-lite-functions.php on line 704

Comment here