Genel

Tesettür Kombinleri 2019

Herkese merhaba, yeni sezonda tesettür giyim için kombinler derledim. Herkesin şu sıralar bu fikirlere ihtiyacı oluyor. Kendi bildiklerimizden sıkılmış sayılırız. Farklı fikirler ve öneriler bizlere iyi gelebilir.. Özellikle yaz sezonuna girdiğimiz şu demler bizi yavaş yavaş tatil moduna sokuyor, bu sebeple artık ruhen ve bedenen yorgunlaştık.. Dolayısıyla gelin de yeni fikirlere bir göz atın. Günlük iş, okul vb kombinlerde bizlere yardımcı olsun. Fikrimize fikir katmış olsun.
Bu sezon tesettür giyimde daha çok pantolon üzeri tunikler moda olmakta. Mevsimine göre giyeceğimiz topuklu bot veya bahar sezonunda sık sık giyeceğimiz spor ayakkabılar bu kombini şık destekliyor. Yaz sezonu salaş kesimler yine moda olacak. Kış sezonunda herkes kocaman kocaman şişme montlardan yana tercihini kullanmıştı. Modaya uyulmuştu. Yaz sezonunda da salaş modası hız kesmiyor, yine sık sık tercih edeceğimiz bir seçenek. Salaş rahatlığını herkes sever. Bizi sıkmıyor, sıcaklamıyoruz ve giydiğimiz zaman rahat ediyoruz. Bu yüzden bu yaz da salaş kazaklar, tunikler vs. pantolonlarımızın üstünde giyeceğimiz bir seçenek. Bunun yanı sıra dantel işlemeli gömlekler markaların desteklediği bir moda haline büründü. Dantel işlemeleriyle bizlere şık görünümler veren bu gömlekleri de çok seviyoruz. Tercih etmeye devam ediyoruz. Ve tabi açık, kıyafetimizin rengine uygun açık babet veya stilettolarımızı da bu kombinlerimize bir güzel uyduruyoruz. Yine şıkır şıkır fıkır fıkır bir yaz sezonu bizleri beklemekte! Yaz denince akla ”deniz,kum,güneş” geliyor, öyleyse bir diğer başlığımızda yaz sezonunda bize fikir olacak giyim, bakım ve daha bir çok seçeneği bir arada paylaşalım. Sizler de yararlanmış olun. Çok çok öpüyorum sizi, kendinize güzel bakın ve hep şık kalmaya devam edin! Görüşmek üzere :)

 

 


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/modaruz/public_html/wp-content/themes/vmagazine-lite/inc/vmagazine-lite-functions.php on line 704

Comment here