Genel

Trend : Kadife Pantolon

Merhaba! Sizlere yeni yeni haberler getirdim. Kış sezonu trendleri araştırmalarımız hız kesmeden devam ederken, şahane bir trend buldum! Bu sezonun çok sık tercih edilecek olan, çok şık ve bir o kadar da bizi sıcak tutacak, kadife pantolonlar! Evet, herkesin çok sık duymadığı bir seçenek olmakla birlikte kadife severlerin çok seveceği bir trend oluyor. Misal benim duyunca oldukça ilgimi çektiğini söylemeliyim. Kadifeye karşı oldum olası bir sempatim var. Kadifenin her türünü seviyorum. Hem giyim hem de ayakkabı da çok sevdiğim bir seçenek. Hatta tokalarımda bile kadife detayına bayılıyorum.:) Bu yüzden bu pantolonların bu sezon trend oluşuna sevindim. Çok da güzel bir trend olacağını düşünüyorum. Kışın tercih edilecek en güzel pantolon bence. Kışın sert havalarında aradığımız sıcaklığı kadifelerde bulmak mümkün. Bunu yanı sıra görüntü itibariyle de oldukça şık ve zarif duran kadife pantolonlar, 2017-18 kışının en tatlı trendi sayılabilir.

Geçenlerde bir diğer trend olarak ressam berelerinden söz etmiştim. Ressam bere modelini de çok seviyorum. Şişkinliği saçlarımıza çok tatlı bir görünüm veriyor. Ayrıca kış sezonu için de inanılmaz güzeller. Bizi takip ederek birbirinden şık trendlerinden haberdar olabilirsiniz. Dahası için de takip etmeyi unutmuyoruz.:) 

Peki kadife pantolonlarla nasıl kombinler yapabiliriz? Öncelikle benim tercihim yüksek bel olanları. Nedense kadife de yüksel bel olanları çok beğeniyorum. Bunun beraberinde fitilli modelleri daha şık duruyor bence. Düz olanlar da tabi ki güzel fakat fitilli seçenekler daha çok ilgimi çekiyor. Konuyla ilgili detaylı sunumu aşağıda görsellerle paylaştım zaten. Görselleri inceleyerek hem nasıl kombinleyebileceğiz, hem de üzerimizde duruşuyla ilgili fikir sahibi olacağız. 

Öyleyse lafı daha fazla uzatmadan size görselleri sunmak istiyoruuum. Bir güzel inceleyelim ve kış sezonu için şahane fikirler kazanalım! Özellikle biz bayanlar için giyim oldukça zor bir seçim iken, bu konuda yeni fikirler edinmek oldukça güzel. Haydi görüşürüz, öptüm!

 

 


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/modaruz/public_html/wp-content/themes/vmagazine-lite/inc/vmagazine-lite-functions.php on line 704

Comment here