Genel

Trend : Zincir Kemer

Selamlar, size henüz çok az kişinin duyduğu bir sır vereceğim. Yepyeni bir 2017-2018 Sonbahar sezonu trendi. Bu sezon sık sık sokaklarda karşılaşacağınız ve sizin de denemeden geçemeyeceğiniz bir trendden söz edeceğim. Bu trend zincir  kemer trendi. Pantolon, etek, tulum, elbise demeden, bir çok kıyafet ile kombinleşip, şık bir görünüm katan bu kemerler ; 2017-2018 sezonunun en sevilen trendlerinden oluyor! Henüz çok az kişinin bildiği bu fikri, Modaruzgari takipçileriyle paylaşarak, sizlere yeni şeyler katmak istedim. :)

Eveet peki bu zincir kemeri nasıl değerlendirebiliriz? Okul, iş, günlük olarak tercih edilebilen bir aksesuar trendi. Her çeşit kıyafete ayak uyduran bir ayrıntı. Doğru kıyafette ve doğru şekilde kullanabilirsek, çok güzel kombinler yapar, modaya da ayak uydurmuş oluruz. Moda açılımının, aslında size yakışan her şeyin olduğunu düşünüyorum. Sırf moda, diye her türlü giyimi denemenizi önermiyorum. Bu sebepten de her moda haberini size duyurmuyorum.. Aralarında elemeler yaparak, tercih edilesi, üzerimizde şık durası şeyleri sizlere sunuyorum.. Bu fikirler hoşunuza gidiyorsa, ne mutlu bana diyereeeek Zincir kemerle ilgili kombinli görselleri sizlere sunmak istiyorum. Sunacağım görsellerde bir çok çeşit kıyafetle kombinlenmişler. Bu aksesuarın belinize verdiği zarif görünümden de hoşlanacağınızı düşünüyorum. Zaten sunacağım görseller sizlere zincir kemer kombinleri adına yeterli fikir sunacak. Bundan sonrası, biraz sizin  hayal gücünüze kalıyor. Keşfedin, deneyin, yaşayın ve tecrübe olsun derim :) Sadece bu trend için değil, sunacağım her şey için, denemeye değer gördüğüm tüm paylaşımlarım için bu fikrim geçerli. Öyleyse gelin galeriye şöyle bir göz atalım. Fikirler oluşsun. Aşağıya yorum olarak gelsin, görüşmek üzere! öpüyorum. 

 


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, null given in /home/modaruz/public_html/wp-content/themes/vmagazine-lite/inc/vmagazine-lite-functions.php on line 704

Comment here